loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Brezen 2023

 

 

Vítáme Vás na březnovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Společnost GFI Software nedávno uvedla řešení AppManager určené pro MSP a prodejce, umožňující jim jednotnou správu všech poskytovaných IT nástrojů (nejen od GFI).

GFI AppManager se již brzy objeví v open beta provozu. Více se o řešení dozvíte zde.

Acronis

Acronis byl letos podruhé v řadě zařazen do prestižního seznamu CRN Security 100 a poprvé do stejně prestižního seznamu CRN Data Center 50.

U příležitosti Dne bezpečnějšího internetu přináší Acronis pět tipů, jak zajistit bezpečnost dětí (a peněženek rodičů) na internetu. Protože přístup dětí k internetu a internetovému placení je čím dál jednodušší.

5. výročí založení Acronis Cyber Foundation Programu určeného k podpoře filantropických iniciativ, které slouží k rozvoji komunitních projektů a dobrovolnictví po celém světě, nedávno oslavil Acronis. Program, který během pěti let zaznamenal dynamický rozvoj a celou řadu úspěchů v oblasti zlepšování přístupu ke vzdělání, je zaměřen zejména na zlepšování základních znalostí a dovedností v ekonomicky a environmentálně znevýhodněných regionech.

 

N-able

N-able posiluje svou EDR platformu v oblasti IT bezpečnosti o technologii SentinelOne Vigilance Respond. Ta umožňuje uživatelům řešení Managed EDR využívat bezpečnostní operační centrum (SOC) společnosti SentinelOne a podporu bezpečnostních expertů v rámci služby Vigilance k nepřetržitému monitoringu, vyhodnocení a reakci na každou identifikovanou hrozbu.

Nepřerostli jste své RMM řešení? Odpověď na tuto otázku Vám pomůže odhalit promyšlená série článků od Chrise Masseyho.

Propagační akce platné v únoru:

GFI Software

 • Nová propagační akce Migration to Standalone nabízí 10 % slevu pro všechny Vaše stávající zákazníky GFI Unlimited používající produkty Kerio (GFI KerioControl, GFI KerioConnect a/nebo GFI KerioOperator) při přechodu na předplatné jednotlivých produktů. Nárok na slevu mají i Vaši zákazníci GECNP, čímž se jejich celková sleva zvýší na 20 %.
  Kritéria způsobilosti:
  – Zákazníci si musí předplatit alespoň 2 produkty Kerio
  – Počet uživatelů druhého produktu by měl být alespoň 70 % produktu s nejvyšším počtem uživatelů
  Použijte promo kódy:
  KERIOUNL10 pro 10% slevu
  KERIOUNLGECNP20 pro 20% slevu pro zákazníky GECNP

Pokud byste o propagační akci měli zájem, naše obchodní oddělení je Vám kdykoli k dispozici k zodpovězení jakýchkoli dotazů, tak nás prosím neváhejte kontaktovat.

N-able

 • Nově můžete získat N-able EDR na prvních 6 měsíců za 1€/zařízení, včetně Threat Huntingu.
 • Nadále pro partnery platí akce N-able N-sight Bundle: celých 100 N-sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která Vám vždy ráda pomůže.

Acronis

 • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
 • Jestli ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Více informací o jednotlivých propagačních akcích Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Březnové události:

23. března, 13:30: Webinář N-able

AV, EDR, XDR a MDR – co, jak a proč Vám vysvětlí Ondřej Šabata s Kateřinou Machovou. Protože co která zkratka znamená a pro koho má smysl jednotlivé typy ochrany koncových bodů používat, dnes není samozřejmé.

Na webinář se můžete registrovat zde.

 

29. března, 13:30: Webinář Acronis

Na konci měsíce se můžete těšit na webinář Jana Ptáčka Už jste slyšeli o NEAR protokolu?. Dozvíte se, jaké nové možnosti vzdálené správy zařízení protokol přináší nebo jak se s ním připojovat na zařízení, ovládat je a automatizovat otravné úkony pomocí skriptů.

Na webinář se můžete registrovat zde.