Zebra na rozcestníku: Březen 2022

 

 

Vítáme Vás na březnovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně nás můžete kdykoli kontaktovat přes e-mail nebo telefon. Na konci stránky najdete detailní rozpis chystaných webinářů.

Propagační akce platné v březnu:

N-able

  • Je tady N-able Gamechanger. Předplacením produktů N-able RMM, N-central, EDR, PassPortal nebo MailAssure teď získáte první 3 měsíce zdarma (po skončení trial verze).

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

GFI Software

  • Rozšiřte řady zákazníků: Stávající partneři s aktivním předplatným získají 10 % slevu na každý produkt GFI/Kerio prodaný novým klientům (nebo těm, jejichž předplatné/licence vypršela před rokem 2019 a kteří od roku 2019 nezadali žádnou PO).
  • Přechod za výhodných podmínek: Zákazníci, kteří přejdou na produkty GFI, Kerio nebo Exinda a doloží dokument o stávajícím konkurenčním řešení, od nás získají zajímavou cenovou nabídku odrážející jejich stávající náklady.

Více informací o partnerských promo akcích GFI Software naleznete v sekci Promotions na partnerském portálu, případně nás prosím kontaktujte.

Acronis

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

Acronis

V důsledku probíhajícího konfliktu na Ukrajině společnost Acronis pozastavuje veškeré operace v Rusku. Nadace Acronis Cyber Foundation navíc uvolnila finanční prostředky ve výši až 500 000 dolarů na humanitární pomoc potřebným.

Vyšla verze v5 Acronis Cyber Infrastructure, která obsahuje podstatná vylepšení zabezpečení a produktivity.

Nově vydaná verze Acronis Cyber Protect Cloud 22.02 přináší plně integrovanou službu File Sync and Share s agenty pro až o 90 % rychlejší nasazení a k tomu antimalwarové skenování libovolných složek na straně klienta.

 

GFI Software

Ukrajina se také stala terčem výrazného kybernetického útoku. Útok zasáhl přibližně 70 internetových stránek včetně stránek vlády, ministerstva financí, státní služby, sedmi ministerstev a Národní služby pro mimořádné události. Na stránky vládních agentur byl umístěn malware. Přístup na většinu postižených stránek byl obnoven několik hodin po útoku. Hackeři ve velké míře použili přihlašovací údaje vývojářů webových stránek.

 

N-able

„Nejde mi načíst webová stránka“, „nejde internet“, a mnoho dalších variant problému, se kterým se setkáváme denně. Jak nejlépe diagnostikovat problémy s připojením? S tím vám pomůže článek od N-able s názvem „Beyond the ping“.

Webináře a další akce v březnu:

15.-17.  března: Zebra Sales Academy

Připravte se na 3 webináře pokrývající 4 prodejce. Všechny 3 dny Vás bude provázet Nebojša Stankić, manažer pro jihovýchodní Evropu ve společnosti ZEBRA SYSTEMS ve spolupráci s řadou kvalitních prezentujících od zúčastněných dodavatelů GFI Software, Acronis, N-able a Cloudflare. Zúčastněte se všech webinářů nebo si vyberte jen ty, které vás zajímají. Všechny webináře budou v angličtině.

Témata, časy a jména prezentujících se dozvíte na registrační stránce.

 

24. března, 10:00: Webinář GFI Software

Na březen jsme pro Vás připravili webinář Co je GFI Accounts portál a jak si s ním poradit s Kateřinou Machovou, Manager of Sales v ZEBRA SYSTEMS. Představíme Vám na něm portály GFI Accounts, Partner a GFI Support a zjistíte, kde v nich najdete potřebné informace nebo jak založit ticket. Zkrátka jak využít všechny možnosti, které Vám tyto portály nabízejí.

K webináři GFI se můžete registrovat zde.

 

29. března, 13:30: Webinář N-able

Na konci měsíce se ještě můžete těšit na webinář Proč přejít na MSP právě teď se Sales Engineerem Ondřejem Šabatou. Dozvíte se na něm o aktuálních trendech v kybernetické bezpečnosti a jak dosáhnout efektivity správy a zabezpečení. Součástí musí být schopnosti zajištění podpory a řešení problémů.

K webináři N-able se můžete registrovat zde.