loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Cloudflare Access

Rozšiřte „Zero trust“ přístup i pro firemní a SaaS aplikace. Zdarma do 50 uživatelů

Cloudflare Access rozšiřuje význam Vašeho poskytovatele identity tak, aby poskytoval konzistentní přihlašovací zkušenost do každé aplikace. Vyhodnocuje každý požadavek Vašich aplikací na identitu uživatele a kontext zařízení.

Cloudflare Access
icon

Přesuňte se k softwarově definovanému perimetru – již žádné privátní sítě
icon

Vynuťte konzistentní řízení přístupu napříč všemi aplikacemi
icon

Jednoduše spravujte přístup uživatelů třetích stran.

Rozšiřte dosah Vašeho SSO

Cloudflare Access je nezávislý na identitě a původu požadavku. Umožňuje Vám chránit libovolnou aplikaci – SaaS, sloud nebo on-premise. IT týmy mohou vytvářet pravidla, jež vynutí ověření za použití stávajících poskytovatelů identit, opensource poskytovateů a korporátních řešení jako je Azure AD, Okta a Ping

Rozšiřte dosah Vašeho SSO

Dopřejte uživatelům třetích stran pocit občana první třídy

Poskytnutí přístupu do aplikace spolupracovníkům mimo vaši organizaci – ať už se jedná o smluvní zaměstnance, agentury nebo partnery – může představovat bezpečnostní riziko a logistický problém. Access umožňuje vašemu týmu používat více poskytovatelů identity současně. To dává týmům flexibilitu pro onboard i offboard dodavatele podnikových aplikací a SaaS, aniž byste jim museli dávat plný přístup.

Dopřejte uživatelům třetích stran pocit občana první třídy
Access je jednodušší na správu než VPN a ostatní řešení pro vzdálený přístup, což snižuje tlak na naše IT týmy. Mohou se soustředit na interní projekty namísto trávení času správou vzdáleného přístupu.
John Roberts
Technology Director

    Kontaktujte nás

    Důležité odkazy