loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Cloudflare Access

Rozšiřte „Zero trust“ přístup i pro firemní a SaaS aplikace. Zdarma do 50 uživatelů

Cloudflare Access rozšiřuje význam Vašeho poskytovatele identity tak, aby poskytoval konzistentní přihlašovací zkušenost do každé aplikace. Vyhodnocuje každý požadavek Vašich aplikací na identitu uživatele a kontext zařízení.

Cloudflare Access
icon

Přesuňte se k softwarově definovanému perimetru – již žádné privátní sítě
icon

Vynuťte konzistentní řízení přístupu napříč všemi aplikacemi
icon

Jednoduše spravujte přístup uživatelů třetích stran.

Rozšiřte dosah Vašeho SSO

Cloudflare Access je nezávislý na identitě a původu požadavku. Umožňuje Vám chránit libovolnou aplikaci – SaaS, sloud nebo on-premise. IT týmy mohou vytvářet pravidla, jež vynutí ověření za použití stávajících poskytovatelů identit, opensource poskytovateů a korporátních řešení jako je Azure AD, Okta a Ping

Rozšiřte dosah Vašeho SSO

Dopřejte uživatelům třetích stran pocit občana první třídy

Poskytnutí přístupu do aplikace spolupracovníkům mimo vaši organizaci – ať už se jedná o smluvní zaměstnance, agentury nebo partnery – může představovat bezpečnostní riziko a logistický problém. Access umožňuje vašemu týmu používat více poskytovatelů identity současně. To dává týmům flexibilitu pro onboard i offboard dodavatele podnikových aplikací a SaaS, aniž byste jim museli dávat plný přístup.

Dopřejte uživatelům třetích stran pocit občana první třídy
Access je jednodušší na správu než VPN a ostatní řešení pro vzdálený přístup, což snižuje tlak na naše IT týmy. Mohou se soustředit na interní projekty namísto trávení času správou vzdáleného přístupu.
John Roberts
Technology Director

    Kontaktujte nás