loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Bezpečnostní řešení Cloudflare

Chraňte svou Internetovou přítomnost

Váš web, aplikace a sítě jsou klíčové kanály pro obchodování se zákazníky a dodavateli. Vzhledem k tomu, že stále více a více byznysu probíhá online, je nezbytně nutné zajistit zabezpečení těchto zdrojů.

Bezpečnostní řešení Cloudflare

KYBERBEZPEČNOST PRO MODERNÍ INTERNET

Webové aplikace, síťová infrastruktura a interní aplikace vyžadují odolnost a inteligenci škálovatelné sítě pro potírání největších a nejnovějších útoků, vylepšené zabezpečení bez obětování výkonu a snadné nastavení.
icon

Aplikační bezpečnost

Chraňte webové aplikace před kritickými zranitelnostmi a hrozbami
icon

Síťová bezpečnost

Střežte síťovou infrastrukturu proti DDoS útokům na 3. a 4. vrstvě
icon

Chraňte svůj tým

Zabezpečte svá zařízení, sítě a interní aplikace

Informace o hrozbách. V měřítku.

Globální síť Cloudflare pokrývá 200 měst v přibližně 100 zemích. To umožňuje Cloudflare fungovat do 100 milisekund pro 99% populace připojené k internetu v rozvinutém světě. Naše kapacita globální sítě je přes 51 Tbps.


S více než 25 miliony internetových zařízení v naší síti chrání Cloudflare díky vlastním informacím o hrozbách bezproblémově před sofistikovanými útoky.


Fungujeme v masivním měřítku, abychom chránili jakékoliv aktivum v naší síti před jakoukoli hrozbou.

Informace o hrozbách. V měřítku.
Black Friday je každoročně jedním z nejdůležitějších dnů pro naše obchodníky a rok 2019 byl největším ze všech, přičemž zákazníci po celém světě nakupovali více než kdy jindy. S podporou Cloudflare jsme byli schopni zvládnout poptávku během této nákupní sezóny a reagovat zákazníkům po celém světě rychlostí blesku
Charles NG Production Engineering Manager, Shopify

Bezpečně. Rychle. Jednoduše.

Vyvíjíme produkty, které se snadno nasazují a konfigurují. Jednoduchost nasazení, adaptace a správa je základním principem každého produktu Cloudflare.

Není zde žádný hardware, který by bylo nutné sestavit a umístit do racku ani žádný software k instalaci. Vše je pro vaše koncové uživatele zcela transparentní.

Doba pro nasazení se počítá v minutách a hodinách, nikoli ve dnech a týdnech (nebo smad měsících). Jakmile nasadíte Cloudflare, přidávání nových funkcionalit je rychlé a jednoduché.

Bezpečně. Rychle. Jednoduše.
Cloudflare WAF je tak jednoduchý na používání. Našim vývojářům zabralo jen chvíli, než získali potřebnou rychlost. Rozšířili jsem použití sady produktů Cloudflare. Integrace s jakýmkoliv řešením Cloudflare byla jednoduchá a bezbolestná
Paul Shope
Security Engineer

Bezpečnost. S integrovanými výhodami výkonu.

Síť Cloudflare v průměru obsluhuje 20 milionů požadavků HTTP za sekundu. S každým obsouiženým bitem, je síť chytřejší a rychlejší.

Cloudflare odstraňuje potřebu obětovat výkon kvůli bezpečnosti. Každé řešení Cloudflare je navržena tak, aby se integrovala, učila se a fungovala bez problémů s dalšími bezpečnostními a výkonovými produkty.

Bezpečnost. S integrovanými výhodami výkonu.
Využitím jedinečné integrované ochrany zabezpečení a zrychlení výkonu Cloudflare dokázala společnost Zendesk využít globální platformu Cloudflare ke zlepšení zážitků pro všechny své zákazníky.
Jason Smale
Vice President of Engineering

Důvěřuje nám přibližně 25 milionům internetových služeb

    Kontaktujte nás