loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Ušetřete přechodem na Acronis Cyber Protect Cloud

Přístup ke kybernetické bezpečnosti a ochraně dat ve stylu „více je lépe“ je neefektivní a riskantní způsob, jak zajistit odolnost podniku, kterou od Vás klienti očekávají a na kterou Vaši klienti spoléhají. Proto nabízíme službu Acronis Cyber Protect Cloud. Vytvořeno pro MSP, jako jste Vy, řešení nabízí jediné jedno-agentové řešení, které nativně integruje kybernetickou bezpečnost, ochranu dat a správu a chrání data, koncové body a systémy.  

Nyní můžete po omezenou dobu získat neuvěřitelnou slevu* na zbývající dobu platnosti stávající smlouvy, pokud přejdete z oddělených řešení zálohování, obnovy a kybernetické bezpečnosti na komplexní platformu společnosti Acronis založenou na strojově inteligentní ochraně dat a hrozeb. 

Proč si MSP jako Vy vybírají Acronis Cyber Protect Cloud 

Méně stresu a větší ochrana – kybernetická ochrana 

Zajištění kontinuity podnikání je mnohem snazší s využitím řešení, které integruje kybernetickou bezpečnost a ochranu dat. Poskytovatelé služeb, kteří využívají řešení Acronis Cyber Protect Cloud, ve skutečnosti získávají konkurenční výhodu díky: 

– Vestavěné technologii založené na strojové inteligenci, která proaktivně chrání před malwarem, ransomwarem a cryptojackingem

– Rychlému zálohování a obnově na úrovni full-image, souborů a nepřetržité ochrany dat (CDP) v nejširší sadě aplikací, databází, systémů a koncových bodů v oboru

Vytvořeno pro Vás, navrženo tak, abyste udrželi Vaše klienty v provozu 

Máte klienty s různorodými potřebami. Společnost Acronis tomu rozumí. Začněte používat platformu Acronis pro ochranu dat a kybernetickou bezpečnost „vše v jednom“ – je integrovaná s nejoblíbenějšími řešeními RMM, PSA a marketplace. Pak přidejte pokročilé služby v oblasti ochrany dat, zabezpečení, správy a synchronizace a sdílení souborů – budete platit jen za to, co klienti potřebují a využijí.

Optimalizováno pro snížení nákladů a zvýšení marží 

Snižte náklady na kybernetickou ochranu až o 50 % díky konsolidaci služeb od různých dodavatelů, řešení a SKU. Převratně změníte Vaše každodenní fungování a získáte náskok před konkurencí díky řešení „vše v jednom“, které je spravováno a nasazováno prostřednictvím jediné intuitivní konzole. A co víc, můžete zvýšit Vaši marži a snížit rizika pro konkrétní data, systémy a aplikace přidáním pokročilých balíčků placených podle využití (PAYG).  

*Kalkulace slevy je závislá na detailech Vašich licencí.