loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Solarwinds Endpoint Detection and Response

Ochrana před hrozbami příští generace integrovaná se SolarWinds N-Central a RMM

Chraňte se před novými a vyvíjejícími se hrozbami v téměř reálném čase pomocí ochrany koncových zařízení, která využívá umělou inteligenci.

Integrovaná detekce a reakce na koncových uzlech: Zvládněte sofistikované bezpečnostní hrozby přímo z N-central nebo RMM

Zabezpečení bývalo jednodušší. Nainstalovali jste si antivirus, poučili uživatele, aby neklikali na neznámé odkazy a udržovali software a webové stránky aktuální.
Chování hrozeb se však mění. Ochraňte své klienty před stále komplikovanějšími a neustále se vyvíjejícími kybernetickými útoky pomocí EDR – antiviru příští generace, který vaši zákazníci potřebují již dnes.
Díky schopnosti AI detekovat hrozby v téměř reálném čase můžete nastavit automatické reakce, vybrat si z několika možností obnovy a můžete se spolehnout na automatizovaný rollback, díky kterému zajistíte, že infikované soubory budou neutralizovány.

Můžete zajistit ochranu před ransomwarem, Zero-Day útoky a vyvíjejícími se online hrozbami

Bezpečnostní hrozby se denně množí a mění, a Vaši zákazníci očekávají, že budou chráněni před náporem nových útoků.
Chraňte je pomocí SolarWinds® EDR integrovaného do N-central® a RMM a spojte tak výkonné nástroje pro vzdálené monitorování a správu vytvořené pro dosažení maximální efektivity s ochranou, která se neustále zlepšuje.

Předejděte kyberútokům

 • Analýza v téměř reálném čase: Systém nepřetržitě analyzuje soubory, čímž nahrazuje časově náročné pravidelné skenování.
 • Bezsignaturový přístup: Ochrana před nejnovějšími útoky bez nutnosti čekání na každodenní aktualizace definic útoků.
 • Offline ochrana: Data umělé inteligence jsou uložena na koncovém zařízení, aby mohla chránit počítače, i když jsou offline.
 • Strojové učení: Systém určuje, jak nejlépe reagovat na hrozby, a tyto reakce průběžně přizpůsobuje.
 • Autonomní akce: Nastavte pravidla pro automatickou neutralizaci hrozeb na koncových uzlech.

Detekce hrozeb

 • Enginy behaviorální umělé inteligence: Využívá AI enginy, které analyzují několik aspektů dat, a tak identifikují hrozby a určují, zda je potřeba nějaká reakce.
 • Výstrahy téměř v reálném čase: Výstrahu dostanete pokaždé, když je detekována nebo neutralizována hrozba.
 • Snadno použitelný řídící panel: Omezte počet výstrah a umožněte provést nápravu bez opuštění stránky prostřednictvím widgetů a vylepšené stavové lišty centra hrozeb.
 • Exekutivní náhled a klíčové výsledky: Zobrazte si agregované údaje o hrozbách—aktuální počet aktivních hrozeb, počet hrozeb zjištěných za určený časový úsek—a zkontrolovat dřívější hrozby a provedené opravy.
 • Forenzní analýza: Prohlédněte si detaily o průběhu útoku, a tak dané hrozbě porozumějte.
 • Souhrnné informace o hrozbách: Můžete prohlížet informace o konkrétních hrozbách jako data, kdy byly identifikovány, kdy byly ohlášeny a názvy jejich souborů, stejně jako odkazy do databáze hrozeb Google a na stránku VirusTotal, kde jsou k dispozici další informace.
 • Report surových dat: Můžete se ponořit do podrobných informací o hrozbách, jako časové údaje, aktivity podle souborů a jejich SHA-1 hash.

Reagujte efektivně prostřednictvím automatizace (vyžaduje SolarWinds N-central nebo RMM)

 • Vlastní opatření: Vytvářejte vlastní opatření na míru vaším zákazníkům, například povolení nebo blokaci USB zařízení a provozu, a specifikace nejlepších automatických reakcí.
 • Několik možností obnovy: Vyberte si svou upřednostňovanou možnost obnovy po útocích—od částečné opravy po plně automatizovanou reakci.
 • Pokročilá karanténa: Volbou možnosti „Odpojit od sítě” zamezíte dalšímu infikování počítačů v síti.
 • Automatický rollback: Útoky jsou automaticky zadržovány a neutralizovány, a napadené soubory jsou automaticky nahrazovány poslední známou zdravou verzí (pouze OS Windows).

Co říkají naši zákazníci

„PCnet používá SolarWinds Endpoint Detection and Response (EDR) proto, že našim zákazníkům poskytuje úžasný klid.“

Bryan Gibson
viceprezident a vedoucí inženýr
PCnet

„TechSolutions nasazuje SolarWinds Endpoint Detection and Response (EDR), protože při současných stále se vyvíjejících hrozbách antivirus nestačí.“

Scott Benkleman
síťový inženýr
Tech Solutions

„Instalace je neuvěřitelně snadná a dá se kompletně automatizovat. A můžeme nejen chránit naše zákazníky, ale také jim ukázat, co se během útoku odehrálo, a to pomocí funkce obsáhlé dějové linie.“

Dave Brewer
Prezident a CEO
BC Networks

„Jedním z mých nejdůležitějších úkolů v Jeneri IT je poskytovat nejlepší možný systém v pozadí. To je jeden z důvodů, proč jsme přešli na SolarWinds EDR. “

George Dullege
CTO
Jeneri IT

„Jedna z nejdůležitějších funkcí pro mě je, jak umí provést rollback zařízení, pokud detekuje něco škodlivého – aniž bych se zařízení vůbec musel dotknout. To je opravdu, opravdu dobrá funkce.“

Ken Briscoe

Požádejte o předvedení Endpoint Detection and Response

Požádejte o předvedení SolarWinds EDR, a přesvědčte se, jak MSP předcházejí nejnovějším hrozbám pro koncová zařízení uživatelů, detekují je a reagují na ně.

Důležité odkazy