loader Logo

NAČÍTÁM...

SolarWinds N-central

Umožňuje spravovat komplexní sítě z jediné výkonné IT platformy

Čím je váš IT business větší, tím efektivnější musí být. SolarWinds® N-central® nabízí výkonnost, možnost přizpůsobení a pružnost, čímž vám pomohou spravovat vysoce rozmanité sítě klientů s neuvěřitelnou přesností a minimálními nároky na pracovníky.

SolarWinds RMM

IT nástroje, které potřebujete, na jediném řídícím panelu

Vzdálená správa a monitorování SolarWinds® (SolarWinds RMM) usnadňuje MSP organizacím poskytovat hodnotné IT služby v řádu hodin, nikoli týdnů či měsíců. Získáte s ním vysoký výkon, integrované funkce a integrovanou podporu, kterou potřebujete pro poskytování podpory a ochranu vašich zákazníků již od prvního dne.

SolarWinds Mail Assure

Ochraňte uživatele pomocí e-mailového bezpečnostního řešení, založeného na kolektivním sběru dat

SolarWinds® Mail Assure chrání uživatele před e-mailovými hrozbami jako phishing a malware, pomocí kolektivní inteligence z naší uživatelské báze obsahující 1,8 miliónu domén. Obsahuje také nástroje pro nepřetržité fungování e-mailů a spolehlivý šifrovaný archiv e-mailů.

SolarWinds Take Control

Software pro vzdálenou podporu navržený tak, aby pomáhal Vašemu IT podnikání uspět — a to za dostupnou cenu

SolarWinds Take Control je navržen tak, aby pomohl poskytovatelům IT služeb podporovat více zákazníků prostřednictvím rychlé a intuitivní vzdálené podpory na téměř jakoukoli platformu.

SolarWinds Endpoint Detection and Response

Ochrana před hrozbami příští generace integrovaná se SolarWinds N-Central a RMM

SolarWinds® Endpoint Detection and Response (EDR), integrovaný do N-central®, je nejlepší obranou vašich zákazníků proti ransomwaru, útokům typu zero-day a vyvíjejícím se online hrozbám. Detekce a reakce koncových bodů využívá AI k ochraně proti téměř všem typům útoků zaměřených na koncové body v reálném čase a může dokonce vrátit zpět infikované počítače (pouze Windows OS).

Solarwinds MSP Manager

Solarwinds MSP Manager

Rychle a efektivně vyřešte IT problémy svých zákazníků

SolarWinds Backup

Software pro zálohování dat a serverů

SolarWinds Backup je cloudové řešení navržené tak, aby usnadňovalo zálohování a obnovu dat a celých systémů na více místech.

Důležité odkazy