GFI FaxMaker

GFI FaxMaker nahrazuje papírové faxování jednoduchým elektronickým procesem.

Podpořte produktivitu na pracovišti

GFI FaxMaker může vaší společnosti ušetřit tisíce v nákladech, vylepšit efektivitu práce a zvýšit produktivitu zaměstnanců. Rovněž zlepšuje informační bezpečnost a umí zhodnotit už existující infrastrukturu aplikací. Dny čekání u faxu na příchozí zprávy nebo na potvrzení o doručení jsou s GFI FaxMaker historií.

Zhodnoťte už používané aplikace

Rozšiřte využití už používaných aplikací ve společnosti bez nutnosti instalace dalšího softwaru a nákladů na školení zaměstnanců. Výsledkem bude vyšší produktivita a nižší náklady. GFI FaxMaker může rovněž zlepšit image vaší společnosti díky nové, konzistentní a profesionální podobě vaší komunikace.

Zrychlete obchodní proces

GFI FaxMaker už od momentu instalace umožňuje uživatelům rychle a jednoduše odesílat, přijímat a spravovat faxovou komunikaci z jejich desktopu. Psaní faxů v textových editorech (i jiných aplikacích) nebo přes email (email-to-fax) vám umožňuje zadat faxové číslo manuálně nebo s pomocí vašeho emailového adresáře. Ve výsledku je proces faxové komunikace s GFI FaxMaker kratší, efektivnější a lépe organizovaný.

Sdílet produkt

FacebookTwitterMore...