Ocenění předal Pavol Golha, viceprezident za globální prodej, který byl aktuálně jmenován časopisem CRN mezi globálními lídry v oblasti partnerského prodeje 

PRAHA, 5. února 2019 – Společnost GFI Software,dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, ocenila na svém každoročním setkání nejlepší partnery za rok 2018 na českém a slovenském trhu. Součástí vyhlášení byl také odborný program pro partnery zaměřený na aktuální novinky v řešeních GFI Software, Kerio a Exinda.

GFI Software vyhlásila nejlepší prodejce za loňský rok v těchto kategoriích:

  • Nejlepší partner GFI Unlimited roku 2018 (nevyšší počet objednávek) – Ondřej Vorlíček
  • Nejaktivnější partner 2018 (největší počet celkových objednávek) – COMES, spol. s r.o.
  • Partner roku 2018 (nejvyšší obrat) – Amenit s.r.o.

 

Ceny předal Pavol Golha, viceprezident GFI Software zodpovědný za rozvoj globálního partnerského prodeje, který byl v lednu oceněn časopisem CRN zařazením do žebříčku 2019 Channel Chief. Porota ocenila jeho klíčovou roli během akvizic Kerio Technologies a Exinda v roce 2017, implementace přelomového licenčního modelu GFI Unlimited v roce 2018, přípravu nového globálního partnerského programu (oceněného v CRN 5 hvězdičkami), a jeho podporu komunitě prodejních partnerů GFI Software.

„Chtěl bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za úspěšný rok 2018, který byl mimořádný uvedením nového, přelomového licenčního modelu GFI Unlimited,” řekl Pavol Golha. „Díky tomuto modelu nyní nabízíme malým a středním firmám cestu ke komplexnímu zabezpečení jejich IT infrastruktur v nejvýhodnějším poměru cena/výkon na trhu. GFI Unlimited vzbudil zájem po celém světě včetně zákazníků a partnerů v České republice a na Slovensku a do budoucna počítáme s jeho významným nárůstem na celkovém prodeji.”

FacebookTwitterMore...