loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zvýšení tlaku na výkon

VÝZVY

Tyto tři základní trendy – vyšší očekávání zákazníků, nástup mobilních zařízení a zrychlená globalizace zákazníků a návštěvníků – přinesly výkonnostní výzvy v oblasti zajištění vyšších konverzí, lepšího zapojení a redukce nákladů.

icon

Nároky uživatelů se neustále zvyšují

icon

Použití mobilních technologií má větší dopad než dříve

icon

Uživatelé se rychleji globalizují

Zrychlení internetových aplikací

Náročné stránky a velké vzdálenosti od zdroje zpomalují weby, aplikace a API. Rychlé doručení, dobrá uživatelská zkušenost s Internetovými aplikacemi jež optimalizuje zapojení, zvyšuje konverzi a redukuje náklady.

Zrychlení internetových aplikací

Urychlení mobilních zážitků

Mobilní klienti přináší omezení doručování obsahu a výkonu, což negativně působí na uživatelskou zkušenost. Poskytujte rychlé mobilní zážitky, které zvyšují zapojení a konverze, bez ohledu na vzdálenost k původním serverům, typům zařízení nebo stav sítě.

Urychlení mobilních zážitků

Zajistěte dostupnost aplikací

Přetížená nebo nedostupná infrastruktura brání uživatelům v přístupu k aplikacím. Udržujte internetové aplikace rychlé, dostupné a škálovatelné i během výkonnostních špiček nebo výpadků infrastruktury.

Zajistěte dostupnost aplikací

Výhody Cloudflare Performance

VÝHODY
icon

Globální měřítko

Globální síť Anycast Cloudflare pokrývá 200 měst ve 100 zemích, snižuje latenci a čas na doručení prvního bajtu tím, že přináší obsah blíže návštěvníkům. Velikost a distribuce propojení Cloudflare nabízí rychlé a spolehlivé doručování obsahu po celém světě.
icon

Jednoduchost použití

Nastavení Cloudflare zabere pouhých 5 minut. Dashboard jednoduchý na obsluhu umožňuje rychlou konfiguraci jednotlivých funkcionalit pro zlepšení výkonu internetových aplikací a API.
icon

Integrovaná Bezpečnost a Výkon

Cloudflare obsahuje integrované bezpečnostní služby pro ochranu před DDoS útoky, krádežemi zákaznických dat a různými zneužívajícími roboty bez nutnosti omezení výkonu.

Důvěřuje nám přibližně 25 milionům internetových služeb

    Kontaktujte nás