loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Spolehlivost

Jedna z největších autoritativních DNS sítí ve světě.

Globální anycast síť společnosti Cloudflare zajišťuje naši službu DNS, denně řeší 647 miliard dotazů DNS a stále roste.

Přibližně 25 milionů internetových služeb, včetně velkých eshopů, vládních agentur a podniků používá DNS Cloudflare, aby zajistili, že jejich web je online a vždy k dispozici komukoli na světě.

Spolehlivost
Celkově se domnívám, že Cloudflare je to nejlepší, co se na webu v nedávné době stalo, a tedy i na internetu obecně. Infrastruktura Cloudflare je ohromující a architektura a tempo inovací jsou prostě působivé.
Chris Holland
Director of Technology
Zajištění dostupnosti vašich internetových vlastností je stejně důležité jako jejich ochrana před škodlivými požadavky. Využití masivní sítě Cloudflare znamená, že místo toho, abyste se spoléhali pouze na několik serverů, máte nyní po celém světě tisíce strojů, které zajišťují, aby návštěvníci mohli dosáhnout vašeho obsahu.
icon

DNS

Služba DNS společnosti Cloudflare je napájena 200 stejných datových center, která napájí naše služby DDoS a CDN. To nejen zlepšuje časy rozlišení DNS, ale také dělá z útoků a výpadků souvisejících s DNS minulost.
icon

China Network

Služba Cloudflare pro Čínu optimalizuje připojení k internetu a zlepšuje přístup k Vašim zdrojům dat
icon

Předvídatelné náklady na šířku pásma

Věříme, že byste nikdy neměli být překvapeni svým měsíčním účtem. Díky naší paušální cenové struktuře jsou vaše náklady na šířku pásma CDN a DDoS předvídatelné

    Kontaktujte nás