loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Cloudflare Gateway

Chrání uživatele a data před hrozbami na Internetu – bez potřeby routování přes centrální firewall. Zdarma do 50 uživatelů.

Zpětný provoz uživatelských přesnoů přes centralizované firewally zpomaluje byznys. Cloudflare Gateway je bezpečná webová brána které přináší komplexní zabezpečení ať jsou uživatelé kdekoliv.

Cloudflare Gateway
icon

Chrání uživatele před malwarem, phishingem, ransomwarem, kryptodolováním a ostatními bezpečnostními hrozbami
icon

Redukuje závislost na centralizovaném bezpečnostním hardware
icon

Řídí tok dat se SSL inspekcí dovnitř i ven z Vaší organizace, řízením typů souborů a politikami pro upload/download souborů.

Vybudujte bezpečný přístav na Internetu

Blokuje přístup k potenciálně rizikovým webům pomocí masivní databáze o hrozbách Cloudflare, která obsahuje více než 100 kategorií předem vytvořených seznamů, které Vám pomohou snadno zablokovat přístup ke škodlivým a rizikovým webům. Blokujte weby na úrovni domény nebo adresy URL pomocí integrovaných seznamů nebo pomocí vlastních blokačních seznamů.

Vybudujte bezpečný přístav na Internetu

Řiďte tok dat dovnitř i ven z Vaší organizace

Nasaďte ochranu před ztrátou dat (DLP) s řízením typů souborů, což může zabránit nahrát soubory na webovou stránku. Ochraňte před stažením škodlivých souborů blokováním uživatelů před stažením specifických typů souborů.

Řiďte tok dat dovnitř i ven z Vaší organizace
Algolia roste pořádně rychle. Potřebovali jsme mít přehled nad naší firemní sítí bez zpomalování práce zaměstnanců. Gateway je pro nás jednoduchá cesta, jak toho dosáhnout.
Adam Surak
Director of Infrastructure & Security

    Kontaktujte nás