loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Nový model licencování bez poplatků mění kybernetickou ochranu pro MSP poskytovatele

Poskytovatelé služeb musí zajišťovat spolehlivost IT infrastruktury a bezpečnost dat svých klientů a nepodléhat neustávajícímu přívalu kybernetických útoků. Jde o složitý úkol i bez správy několika namísto jediného řešení. Loňské spuštění Acronis Cyber Protect Cloud mělo za cíl nabídnout MSP podnikům řešení integrující ochranu dat, kybernetickou bezpečnost a řízení ochrany. Reakce byly veskrze pozitivní. Partneři ocenili jednoduchost instalace jediného agenta a správy všech možností a funkcí skrze jedinou konzoli, a obchodní kontakt s jediným vendorem, což vedlo k zefektivnění práce a posílení bezpečnosti jejich klientů. Roy Adir, CEO izraelské MSP společnosti Reline IT Solution, o Acronis Cyber Protect Cloud řekl: „Dopřát našim zákazníkům odpovídající kybernetickou bezpečnost, a všechno ovládat z jediného bodu – to je skvělé.“ Od spuštění Acronis Cyber Protect Cloud jsme naslouchali zpětné vazbě našich partnerů, kteří ví lépe než my, jaké změny by jim umožnily dosahovat ještě větších úspěchů. Žádali jste flexibilitu v rozšiřování kybernetické ochrany na každé zařízení za rozumnou cenu, a flexibilitu v přidávání pokročilých služeb na kriticky důležitou infrastrukturu. Proto představujeme nový licenční model umožňující našim partnerům být ještě lepší.  

Jedno namísto několika řešení

Od 31. března jsme všechna řešení pro poskytovatele služeb sjednotili v jediné – Acronis Cyber Protect Cloud. S novým licenčním modelem dostanou poskytovatelé služeb, kteří využívají Acronis Cyber Protect Cloud, přístup k nezbytným nástrojům kybernetické ochrany bez placení nebo s cenou podle využití. Tyto nezbytné nástroje zahrnují:
  • Naše oceněné funkce full-image a souborového zálohování a obnovy, které dokáží ochránit více než 20 platforem,
  • Engine pokročilé behaviorální detekce na bázi AI, který zastaví malware, ransomware a zero-day útoky v reálném čase a vylepší existující ochranu proti malwaru,
  • Centralizovanou správu integrující oblíbené RMM a PSA systémy, abyste mohli nadále fungovat v systému, který vám vyhovuje,
  • Vyhodnocování zranitelnosti, bezpečná synchronizace a sdílení, blockchainová notarizace a další zabudované funkce.
Kombinace zahrnutých funkcí vám dovolí vybudovat prvotřídní portfolio služeb, aniž byste museli za cokoli platit předem.

 

Rozšiřování vašich MSP služeb

Rozšiřování poskytovaných služeb zákazníkům se zvláštními požadavky je s novým licenčním modelem jednoduché. Dodatečné, pokročilé balíčky služeb nabízejí flexibilitu v rozšiřování na základě potřeb klienta nebo platformy, aby byla úroveň kybernetické ochrany optimální. Momentálně jsou dostupné čtyři balíčky Advanced služeb:
  • Advanced Backup vylepšuje schopnosti zálohování a obnovy a dovoluje tak skoro nulové RTO a RPO a vynikající SLA. Funkce Continuous Data Protection zachytává datové změny v reálném čase, aby nedošlo ke ztrátám. Mapování dat a zprávy o compliance pak umožňují skenování klientských prostředí pro zajištění úplné ochrany všech platforem. Podporuje i Microsoft SQL a Exchange klastry, Oracle DB a SAP HANA.
  • Advanced Disaster Recovery zjednodušuje provoz obnovy po havárii jako služby (DRaaS). Umožňuje nastavit orchestraci obnovy po havárii s runbooky, obnovu na několik sítí a automatický failover a testování a zajišťuje, aby obnova probíhala v sekvenci nutné k zachování všech vzájemných závislostí mezi aplikacemi a stroji.
  • Advanced Security rozšiřuje vaši kybernetickou bezpečnost s výkonnými funkcemi certifikovanými od VB100ICSAAV ComparativesAV-Test a dalšími nezávislými laboratořemi. Odlehčete klientům od bezpečnostních rizik pomocí full-stack anti-malwarové ochrany příští generace, antivirem, filtrováním URL, ochranou před exploity, zachytáváním forenzních dat v zálohách, automatickým povolováním procesů aplikací podle obsahu záloh, vzdáleným vymazáním disků, prevencí malwarové re-infekce a dalšími schopnostmi (které by vydaly na dlouhý seznam). Ve zkratce vám umožní nabízet služby kybernetické bezpečnosti s jednodušší správou a nahradit předchozí antivirové nástroje kompletním bezpečnostním řešením s integrovanou ochranou dat pro rychlou obnovu po jakémkoli incidentu.
  • Advanced Management vám umožní trávit méně času s řízením několika různých řešení a namísto toho se soustředit na ochranu klientů. Jejich systémy udržíte aktualizované a bez bezpečnostních mezer integrovanou správou aktualizací, která už se dokáže postarat o více než 200 z využívanějších aplikací. Předpověď kondice disku navíc dovoluje eliminovat výpadky způsobené selháním disku.
S těmito a budoucími balíčky máte možnost rozšiřovat poskytované služby bez přidávání dodatečných vendorů, plateb za nová řešení a školení. Vše je dokonale integrováno v jediném řešení pod jednou licencí, spravované z jedné konzole přes jediného agenta.  

Méně řešení, více funkcí

V důsledku nasazení nového modelu přestala existovat naše řešení pro poskytovatele služeb jako Acronis Cyber Backup Cloud, Acronis Cyber Disaster Recovery Cloud, Acronis Cyber Files Cloud a Acronis Cyber Notary Cloud. Jejich funkce a technologie ale přetrvávají, začleněné do Acronis Cyber Protect Cloud a Advanced balíčků. Naši partneři, kteří využívají například Acronis Cyber Backup Cloud Standard, mohou nyní přejít na Acronis Cyber Protect Cloud a nadále používat ty stejné zálohovací funkce, a k tomu získají bezpečnostní funkce pro vybrané instance, aniž by se jim zvedla cena. Zálohování už totiž není dostatečnou obranou před dnešními kybernetickými hrozbami. Moderní hrozby vyžadují strategii a řešení, které integruje zálohování, kybernetickou bezpečnost a řídící funkce. Nový model licencí také znamená, že vám již nebudeme nabízet přednastavené edice Acronis Cyber Protect, ale necháme na vás, na partnerech, abyste si flexibilně vybrali funkce, které potřebujete, z Advanced balíčků. Dosavadní licenční model bude funkční do 30. června, do kdy od partnerů očekáváme dokončení přechodu na nový model. Současným Acronis partnerům doporučujeme shlédnout tréninková videa o Acronis Cyber Protect Cloud. Pokud máte konkrétní dotazy o vašem přechodu, neváhejte se na nás obrátit.


    Kontaktujte nás